top of page

KAISLĪBA, APŅĒMĪBA UN VĒLME RADĪT LABĀKO

Parajet dizaineri jau no 2000.gada ir strādājuši roku rokā ar pasaules klases pilotu komandu, lai saprastu, izanalizētu un papildinātu paramotoru dizainus, uzlabojot to drošību, paaugstinot lidojuma efektivitāti un rūpējoties par pilota komfortu. 

Inovācijas un pievēršanās sīkām detaļām ir Parajet panākumu atslēga. Kā arī, radošā pieeja un atšķirīgais domāšanas veids ir radījis virkni jaunu, novatorisku risinājumu, kas Parajet pilotiem ievērojami paaugstinājuši lidojuma drošību, komfortu un praktiskumu.

"Apskatot Parajet paramotorus, jūs redzēsiet atšķirību. Mēs cenšamies pilnveidot visu, ko darām bez kompromisiem. Kad jūs iegādājaties Parajet, varat būt drošs, ka lidosiet ar gaisa kuģi, kas izstrādāts pie vislabākajiem šajā nozarē!"

/Tom Prideaux-Brune, PARAJET direktors/

Parajet ir apņēmies kļūt par līderi personīgajā aviācijā un uzlabot pilotu pieredzi visā pasaulē, nodrošinot klientu vajadzības ar augstu kvalitāti, inovācijām un drošību. Parajet mērķis ir radīt personīgo lidmašīnu, kas izraisīs sajūsmu, aizrautību un pilnīgu brīvības sajūtu

GAISA KUĢIS, KAS PIEPILDĪS KATRA PILOTA SAPNI

DIZAINA PSIHOLOĢIJA

Lai dotu dzīvību Parajet paramotoriem, mūsu dizaina komandai tiek piešķirti galvenie resursi radošai plūsmai - balta papīra loksne un zīmulis. Sākot ar idejas koncepciju, mūsu dizaineri lielāko daļu sava laika pavada skicējot idejas bez noteiktiem noteikumiem, ņemot vērā tikai Gilo Kardozo vispārējo redzējumu paramotoru dizaina un

MAZAS DETAĻAS RADA LIELU ATŠĶIRĪBU

INŽENIERTEHNISKĀ IZCILĪBA

Parajet inženierija balstās uz principa, ka katrai detaļai ir jābūt savam mērķim, un iespējami vieglākajam svaram. Tas ir pamatā katram projektēšanas un inženierijas lēmumam. Katrs elements un katrs tā grams tiek uzprojektēts tā, lai sasniegtu maksimālu efektivitāti ar minimālu svaru. Mērķis ir radīt patiesi unikālu risinājumu kopumu apvienojot komfortu, veiktspēju, efektivitāti, vieglumu, kompaktumu, ne vienā brīdī neaizmirstot par drošību. Parajet paramotori ir lielisks pierādījums un paraugs novatoriskai mūsdienu inženierijai, radošai domāšanai un progresivitātei, kas atspoguļojas katrā Parajet produktā, nepazaudējot tā patieso filozofiju.

PERFEKCIONISMS IT VISĀ KO DARĀM

NEPĀRSPĒJAMA KVALITĀTE

Iesēsties Parajet paramotorā un sajust tā konstrukcuijas kvalitāti ar precīzo lidojuma ģeometriju ir baudas pilns mirklis. Katrs Parajet Paramotor ir mīlošām rokām montēts, un mūsu perfekcioniskā attieksme un uzmanība detaļām ir nepārspējama. Mēs nodrošinām visaugstāko ražošanas kvalitāti, kas ir pieejama tirgū.

 

Tie laimīgie, kuriem pieder Parajet paramotors, saprot un novērtē, ka ir nepieciešams laiks, lai tos izgatavotu. Rūpīgā attieksme uz smalkām detaļām un nepārspējamā roku darba kvalitāte ir veids, kā panākam, lai mūsu piloti iegūtu labāko paramotoru. Kvalitāte ir galvenais Parajet stūrakmens. Un tur nav kompromisu.

bottom of page