top of page
1.1.png

2000

PARAJET PIEDZIMŠANA

Tas viss sākās 2000.gadā garāžas darbnīcā Wiltshire, Apvienotajā Karalistē. Parajet dibinātājs Gilo Kardozo, iegādājies savu pirmo paramotoru un iemācījies lidot deviņdesmito gadu beigās, sāka izstrādāt 180cc divtaktu Parajet XT aviācijas dzinēju.

2.png

2005

VOLUTION

Parajet Volution bija pasaulē pirmais paramotors, kas tika uzbūvēts pilnībā no A līdz Z un kurā tika izmanota metāla šasija.  Kā pagrieziena punkts paramotoru revolūcijā bija jaunizveidotais Volution, jo tas sevi parādīja, kā kompaktu un viegli transportējamu paramotoru ar unikālu, aerodinamisku rāmja uzbūvi un izcilu izturību.

3.png

2007

MISIJA - EVERESTS

2007. gada 14. maijā Gilo Cardozo un TV zvaigzne Bear Grylls pacēlās no  kalnu pakājes, lai sasniegtu Himalaju virsotni ar speciāli aprīkotiem Parajet paramotoriem. Bear Grylls veiksmīgi sasniedzot 8990m augstumu piezemēja Parajet uz Everesta virsotnes.

4.png

2009

PASAULĒ PIRMAIS LIDOJOŠAIS AUTO

2009. gada janvārī Parajet ar jaunizveidoto lidojošo auto SkyRunner sekmīgi pabeidz tā atklāšanas lidojumu un sauszemes braucienu sēriju kopā paveicot 6000km distanci 42 dienu laikā. Veicot ekspedīciju no Londonas līdz Timbuktu un ceļā šķērsojot gan sauszemes gan ūdens teritorijas, Parajet pierādīja pasaulei savu lidojošo auto SkyRunner.

5.png

2009

ELEKTRISKAIS PARAMOTORS

2009. gada vasarā Parajet pilotu komanda uzsāka aizraujošu piedzīvojumu 2000 km garumā ar elektrisko dzinēju, kas izmanto saules enerģiju. Tika pierādīts pasaulei, ka paramotors var lidot izmantojot kombinētu saules un elektrības enerģiju.

6.png

2010

CYCLON

Parajet uzsāk ražot pirmo pasaulē zināmo paramotoru ar rotējošo piedziņu Cyclon. Tas pierāda sevi ar izcilu veiktspēju, teicamu jaudas un svara attiecību un unikālu dizaina inovāciju. Dzinēja jauda: 294cc.

7.png

2011

FAI ĀTRUMA REKORDS

Parajet komandas pilots Deans Eldridge uzstāda FAI ātruma rekordu ar Cyclon paramotoru sasniedzot vidējo ātrumu 73,84 km/h. Apvienotās Karalistes karaliene pagodina Gilo Cardozo, Parajet dibinātāju, par ieguldīto darbu un sasniegumiem avio inženierijā.

8.png

2011

VOLUTION 2

Parajet izlaiž ražošanā otrās paaudzes Volution paramotoru, kas lepojas ar vieglāku svaru un lielāku veiktspēju.

9.png

2012

RED BULL & JAUNS REKORDS

Red Bull gaisa spēki izvēlas Parajet kā oficiālo piegādātāju. Parajet piloti izcīna jaunu rekordu - garākais lidojums. 8500km tiek paveikti 2 mēnešu laikā aplidojot Austrālijas piekrtasti. Parajet pārceļas uz jaunām, lielākām telpām.

10.png

2012

ZENITH

Parajet uzsāk Zenith ražošanu - pasaulē pirmo CNC tehnoloģiju radīto paramotoru, kas izstrādāts, lai nodrošinātu neierobežotu precizitāti un konsekvenci tā ražošanā. Šis revolucionārais dizains ir ietekmējis motoparaplānismu, un tagad visā nozarē ir redzami Zenith iedvesmoti sekotāji.

11.png

2013

PARAJET AIZSARDZĪBAS UN DROŠĪBAS SISTĒMAS PROGRAMMA

Sadarbojoties ar Palm Bay policijas departamentu Floridā, Parajet uzsāk Parajet Aizsardzības un Drošības Sistēmas Programmu - unikālu un efektīvu risinājumu gaisa izlūkošanā, uzraudzībā un mērķu izpētē.

12.png

2014

BG PARAMOTORI

Sadarbojotiesa ar TV zvaigzi, izdzīvotāju, Bear Grylls, tika uzsākta jauna BG paramotoru sērija, kas piesaistīja Bear Grylls fanu uzmanību un paramotorismam pievērsa daudz jaunu pilotu. 

13.png

2014

VOLUTION 3

Jaunākās paaudzes Volution respektē savu mantojumu, tajā pašā laikā ieviešot virkni inovāciju. Volution 3 ir kulminācija šo paramotoru sērijā, kas radīta balstoties uz gadu laikā uzkrātās pieredzes avio inženierijā.

14.png

2016

FALCO

Parajet uzsāk Falco ražošanu. Meistarīgi uzbūvēts un datortehnoloģiju uzprojektēts traiks, kas veidots no viegla un spēcīga T45 tērauda caurulēm un ir uzdizainēts, lai būtu ērti apvienojams ar Volution 3 paramotoru. Falco sniedz patiesi neaizmirstamu lidojuma pieredzi.

15.png

2016

MAVERICK

Parajet laiž klajā jauno Maverick. Nepārspējama kvalitāte un veiktspēja, apvienojumā ar vienkāršāku un racionālu dizainu. Maverick piedāvā vieglāku piekļuvi paramotorismam. Tas ir izstrādāts tā, lai sasniegtu ideālo līdzsvaru starp svaru, izturību un drošību . Maverick ir viss, kas vajadzīgs pilotam.

bottom of page