top of page
volution3-bluesilver (1).jpg

SUPER IZTURĪGS

Alumīnija rāmis

Izmēri (cm): H:146,4 × W:146 × D:46,6

Diametrs: 146 cm

Degvielas tvertne: 14l

Kopējais svars (ar Moster 185 PLUS) : 29kg 

  • Nepārspējama rāmja izturība

  • Aerodinamisks, 4daļīgs alumīnija rāmis

  • Visātrāk saliekams, viegli transportējams

  • Roku darba meistarība

  • Vidēji zemie piekares punkti

  • Kustīgie ragi ar drošības sistēmu

  • Aerodinamiska degvielas tvertne

  • Plašs motoru klāsts

VOLUTION 3

Parajet ar lepnumu piedāvā aerodinamisku un ārkārtīgi izturīgu jaunās paaudzes VOLUTION, kas ir pārdomāts visos sīkumos un radīts, lai pilots var justies droši gan gaisā, gan uz zemes. V3 ir smagākais no Parajet paramotoru klāsta, bet bet tas ir spējīgs izturēt skarbu mācību vidi un piedot jūsu kļūdas, izturot smagus triecienus. Ņemot vērā, ka propelleri ir dārgi, V3 palīdzēs jums ietaupīt naudu. Atliek tikai izvēlēties sev nepieciešamo jaudas daudzumu no plašā piedāvāto dzinēju klāsta.

DZINĒJU IZVĒLE:

Moster 185 Plus MY'20

Moster 185 Plus MY'20 Dual Start

Thor 250  Electric Start

parajet-volution3-cage-140740.jpg

4DAĻĪGS, AERODINAMISKS RĀMIS 

Optimizēts, lai būtu kompaktāks un vieglāk transportējams. Unikālā savienojuma sistēma ļauj salikt paramotoru dažu sekunžu laikā, padarot to par visātrāk saliekamo paramotoru Parajet klāstā. Jūs viennozīmīgi pavadīsiet vairāk laika gaisā, nekā uz zemes. Gludais aerodinamiskais alumīnija rāmja dizains ir veidots, lai maksimāli samazinātu vēja pretestību, tajā pašā laikā saglabājot tā nepārspējamo stingrību.

IZTURĪGA ALUMĪNIJA ŠASIJA

VOLUTION 3 šasija ietver uzlabotu inženieriju un dizainu, lai uzlabotu gan jaudas un svara attiecību, gan lidojuma ģeometriju, maksimizējot veiktspēju un nezaudējot efektivitāti. Augstas pretestības, plaša profila lidmašīnu alumīnija un magnija sakausējuma stūri piedāvā nepārspējamu stingrību un izturību, lai aizsargātu jūs pat visnepatīkamākajām piezemēšanās reizēm. Stingrs, paaugstinātas stiprības tīklojums rūpējas par jūsu drošību uz zemes.

AERODINAMISKA DEGVIELAS TVERTNE

VOLUTION 3 degvielas tvertnes priekšrocība ir ne tikai tās ietilpība (14l), kas ir svarīgs factors tiem, kam patīk gari maršruta lidojumi, bet arī gludais, aerodinamiskais dizains, kas izstrādāts tā, lai maksimizētu tava lidojuma efektivitāti. Konusveida dizains palīdz pacelt masas centru tuvāk vilces līnijai, uzlabojot kopējo svara sadalījumu. Tvertnes uzpildes vāciņš, kas pārvietots prom no jebkādiem karstajiem punktiem, gan uzlabo drošību, gan padara vieglāku un ērtāku degvielas uzpildi.

volution3_fueltank.jpg
v3-pivot-arm-safety.jpg

KUSTĪGO RAGU STIPRINĀJUMI

Lai pilotam nodrošinātu pastāvīgu drošību lidojuma laikā, kustīgie ragi tiek nostiprināti izmantojot unikālu stiprinājumu sistēmu. Tie tiek iesprostoti šasijā, izmantojot bloķēšanas sistēmu, kas nodrošina, ka viena detaļa otru nobloķē, tādā veidā novēršot iespēju tiem atdalīties lidojuma laikā. Rāmi nav iespējams salikt, nenobloķējot kurstīgo ragu stiprinājumu. Pilots var justies droši katrā lidojumā.

VIDĒJI ZEMIE PIEKARES PUNKTI

“Gulbja kakla” formas kustīgajie ragi kombinācijā ar vidēji zemiem piekares punktiem izceļas ar spēju viegli vadīt virzienu ar svaru. Šī dinamiskā funkcija, kas pazīstama kā svara maiņa, ietekmē kustīgo ragu orientāciju, kas, savukārt, dod impulsu spārnam. Gluži kā brīvajā lidojumā ar tik precīzu manevrēšanas spēju paramotors jutīsies kā daļa no ķermeņa

arms-850_edited.jpg
parajet-harness-02-170628.jpg

TĀ NAV TIKAI IEKARE

Parajet sadarbojoties ar DUDEK ir izstrādājuši savas iekares, kas pilnībā iekļauj pilotu, ļaujot tam būt lidojuma centrā un izbaudīt komfortu stundām ilgi lidojot. Pievēršot uzmanību mazām detaļām un izmantojot vieglākos materiālus, tajā pašā laikā nepieļaujot nekādus kompromisus drošības ziņā, Parajet ir radījis iekares ar neticami augstu komforta līmeni, kas ļauj pilotam sajust to kā daļu no sava ķermeņa. Nav vairs nepatīkamu sāpju vai neērtas pozas, tikai stundām jautrības darot to, ko mīli visvairāk.

PĀRVEIDO SAVU V3 PAR FALCO

Parajet FALCO traiki ir veidoti uz VOLUTION 3 bāzes, kas nozīmē, ka tavs V3 paramotors var tikt pārveidots par FALCO traiku jebkurā brīdī, kad vien esi tam gatavs. Tev nebūs jāpērk viss ekipējums, tikai jāpasūta no Parajet atsevišķo element komplekts, kas jāpiemontē klāt savam V3, lai to pārveidotu par FALCO.

PARAJETTrike.jpg
volution3-redsableblack.jpg

IESPĒJA PERSONALIZĒT SAVU V3

Standarta komplektācijā VOLUTION 3 ir tumši zilā + sudraba krāsā. Par papildus samaksu ir iespēja izvēlēties 

jebkuru citu toni no zemāk redzamās krāsu izvēlnes.

 

Jāņem vērā, ka personalizēts V3 var aizņemt līdz pat 4 nedēļām lai to indivuduāli sagatavotu un piegādātu.

V3_LV.png

GĀZES ROKTURU IZVĒLE

parajet_throttle.jpg

PARAJET 

Labā vai kreisā puse

ab03af_458b83729768444ca67700ec3400b59c_

VITTORAZI  

Labā vai kreisā puse

polini_throttle_fixed__97357.1574097828.

POLINI 

Labā vai kreisā puse

FOTO

FOTO GALERIJA

VIDEO

VIDEO GALERIJA

CENAS

CENAS

volution3-bluesilver (1).jpg

V3 Atom 80

V3 Thor 130

V3 Moster 185 Plus MY'20

V3 Moster 185 Plus  MY'20 Dual Start

V3 Thor 250

V3 Thor 250  Electric Start

V3 rāmis (ar iekari)

+ Personalizēta krāsa 

Piegāde uz Latviju

5816 € + PVN

5984 € + PVN

5984 € + PVN

6376 € + PVN

7328 € + PVN

7608 € + PVN

3480 € + PVN

+ 400 €

200 €

bottom of page