top of page

SUPER KOMPAKTS

Alumīnija rāmis

Izmēri: H:145 × W:143 × D:39

Diametrs: 143 cm

Degvielas tvertne: 12,5l

Kopējais svars (ar Moster 185 PLUS) : 26,5kg 

DZINĒJU IZVĒLE:

Atom 80

Moster 185 Plus MY'20

Moster 185 Plus MY'20 Dual Start

  • Kompaktākais no Parajet modeļiem

  • Aerodinamisks alumīnija rāmis

  • Ērti saliekams un izjaucams bez instrumentiem

  • CNC tehnoloģiju radīts paramotors

  • Noņemama degvielas tvertne

  • Plaša krāsu izvēle

  • Vidēji zemie piekares punkti

  • Kustīgie ragi ar drošības sistēmu

  • Koplektācijā iekļautas rezerves detaļas rāmim

zenith-bluesilver.jpg

PASAULĒ PIRMAIS CNC TEHNOLOĢIJU RADĪTAIS PARAMOTORS

Robotu izgatavots paramotors, kas nodrošina neierobežotu precizitāti, praktiskus risinājumus un perfektu ģeometriju. Unikāls un vienreizējs dizaina paraugs. Tam ir uzlabota šasijas ģeometrija un manevrēšanas spējas. Atliek to pamēģināt, un viss top skaidrs.

 

Parajet ir vienmēr radījis produktus, kas izmaina paramotoru pasauli. Un ZENITH nav izņēmums. Tas ne tikai piedāvā jaunu lidošanas pieredzi pilotiem, bet ir radījis virkni inovāciju padarot motoparaplanierismu efektīvāku un praktiskāku. Parajet dizaineri ir strādājuši roku rokā ar pasaules klases pilotu komandu, lai saprastu, izanalizētu un papildinātu paramotoru dizainus.  ZENITH  pārsniedz visu iepriekš radīto, piedāvājot gan inovatīvu dizainu, gan uzlabotu veiktspēju. Ar katru revolūciju nāk progresija, un ZENITH ir nākamais milzu lēciens.

ZENITH

KOMPAKTS, PRAKTISKS UN ĒRTI TRANSPORTĒJAMS 

ZENITH ir projektēts un uzbūvēts tā, lai būtu viegls, kompakts un ērti pārvadājams. Unikālā “plug-and-play” samontēšanas sistēma ļauj to viegli un ātri salikt neizmantojot instrumentus, un pēc tam, kad tas tiek demontēts, ZENITH var ievietoties čemodānā, padarot to par vienu no kompaktākajiem un visērtāk transportējamajiem paramotoriem. Pateicoties tā uzbūves dizainam, rezerves daļas var viegli nomainīt, lai kur arī jūs atrastos un tās neaizņems daudz vietas, ja ņemsiet līdz it visur, kur dosieties kopā ar savu ZENITH. Somas izmēri atļauj to pārvadāt arī ar lidmašīnu. 

Pasūtot ZENITH, jūs komplektā saņemsiet arī rezerves komponentes rāmim. Lai kur arī jūs dotos kopā ar savu ZENITH, sīkas nebūšanas jūs neapturēs no tā, ko mīlat darīt visvairāk.

zenith5.png
PARAJETbags_edited.jpg
Capture.PNG

AERODINAMISKS RĀMIS

ZENITH korpusa detaļas ir dizainētas tā, lai tās efektīvi vadītu cauri gaisa plūsmu un būtu maksimāli aorodinamiskas. Tīklojums atrodas ārējā riņķa iekšpusē, kas tajā tiek ievilkts kā kuģa masts, atstājot perfekti gludu ārējā riņķa virsmas daļu. Rezultātā tas ļauj stropēm viegli slīdēt pāri rāmim pacelšanās laikā, neradot iespēju tām kaut kur aizķertie. Šis minimālisma dizains ir ļoti aerodinamisks un efektīvs

DINAMISKA LIDOJUMA PIEREDZE

ZENITH piedāvā izcilu dinamiku un veiktspēju apvienojumā ar aizraujošu lidojumu pieredzi. Augsta izturība un stingrība. Izcila jaudas un svara attiecība. Motors un degvielas tvertne ir novietota, lai radītu labāku gaisa plūsmu, samazinātu vēja pretestību un, līdz ar to, arī degvielas patēriņu, vienlaikus piedāvājot vislabāko iespējamo vilces līniju un manevrēšanas iespējas lidojuma laikā.

heritage-zenith-launched (1).jpg
ff-backPlateWhite.jpg
Screen-Shot-2017-02-28-at-09.58.25-e1535

ERGONOMISKS SVARA SADALĪJUMS

ZENITH šasijas dizains ir gudri sasaistīts kopā ar iekari, kas ergonomiski pielāgojas pilotam. Tas ļauj motoram būt tuvāk pie pilota muguras, tādā veidā vienmērīgi sadalot svaru visā aizmugures centrā. Šis tehnoloģiskais risinājums palīdz pilotam būt stabilākam uz zemes pacelšanās laikā, samazina nogurumu, slodzi mugurai un nestabilitāti. Gala rezultāts ir tāds, ka ZENITH ir gan ļoti efektīvs gaisā, gan viegli kontrolējams uz zemes.

VADĪBA AR SVARU NEKAD NAV BIJUSI TIK KOMFORTABLA

Regulējami "gulbja kakla" formas kustīgie ragi kombinācijā ar vidēji zemiem piekares punktiem ir perfekts rezultāts pie kā strādājuši Parajet inženieri 2 gadus kopā ar pasaules līmeņa pilotiem. Rezultāts sniedz ievērojamu komfortu un manevrētspēju, nodrošinot precizitāti un ātru reakciju vadībā ar svaru. Kā arī ZENITH ir izskaudis jebkādas liekas svārstības iekarē, kas parasti ir raksturīgas paramotoriem ar zemajiem piekares punktiem.

images.jpg
10337233574_8d0b02ecf4_b.jpg

DROŠĪBA VIENMĒR PIRMAJĀ VIETĀ

Kustīgie ragi ir nostiprināti pie šasijas, izmantojot bloķēšanas sistēmu, kas būtiski uzlabo drošību un pašu konstrukciju. Šī unikālā bloķēšanas sistēma neļauj salikt ZENITH, ja vien visas sastāvdaļas nav rūpīgi piestiprinātas pareizajās vietā. Kustīgie ragi nevar atvienoties lidojuma laikā, jo tos nobloķē rāmja vairoga detaļas, un tajā pašā laikā tos ir viegli noņemt un nomainīt pat bez instrumentu palīdzības. ZENITH ir komforta, drošības un precizitātes apvienošanas rezultāts.

parajet-hinge-block.jpg
parajet-harness-02-170628.jpg

TĀ NAV TIKAI IEKARE

Parajet sadarbojoties ar DUDEK ir izstrādājuši savas iekares, kas pilnībā iekļauj pilotu, ļaujot tam būt lidojuma centrā un izbaudīt komfortu stundām ilgi lidojot. Pievēršot uzmanību mazām detaļām un izmantojot vieglākos materiālus, tajā pašā laikā nepieļaujot nekādus kompromisus drošības ziņā, Parajet ir radījis iekares ar neticami augstu komforta līmeni, kas ļauj pilotam sajust to kā daļu no sava ķermeņa. Nav vairs nepatīkamu sāpju vai neērtas pozas, tikai stundām jautrības darot to, ko mīli visvairāk.

ĒRTI ATVIENOJAMA DEGVIELAS TVERTNE

Zenith degvielas tvertne ir izstrādāta ņemot vērā praktiskumu. Degvielas tvertnes stiprinājumā tiek izmantots bajonetes tipa bloķēšanas tapa, kas ir ļoti droša un viegli lietojama. Spraudņa izturību nodrošina bloķēšanas mehānisma konstrukcija. Šis risinājums ir praktisks jebkuram pilotam, kam patīk gari pārlidojumi, jo tas būtiski atvieglo degvielas papildināšanu starp lidojumiem. Un ne tikai. Arī transportējot paramotoru ar auto vai lidmašīnu, šis ir liels pluss. Tajā pašā laikā šī pārdomātā konstrukcija nekādi neapdraud lidojuma drošību.

fueltank-handle-350x420.jpg
ANOCOLOURSSPARS-1-071212.JPG

PERSONALIZĒ SAVU ZENITH

ZENITH ir dizaina, meistarības un moderno tehnoloģiju apvienojums , lai radītu paramotoru, par kādu jūs vienmēr esat sapņojuši

 

Standarta komplektācijā ZENITH ir tumši zilā + sudraba krāsā. Par papildus samaksu ir iespēja izvēlēties jebkuru citu toņu kombināciju no zemāk redzamās krāsu izvēlnes. Jāņem vērā, ka personalizēts ZENITH var aizņemt līdz pat 4 nedēļām lai to indivuduāli sagatavotu un piegādātu.

ZENITH_LV.PNG

GĀZES ROKTURU IZVĒLE

parajet_throttle.jpg

PARAJET 

Labā vai kreisā puse

ab03af_458b83729768444ca67700ec3400b59c_

VITTORAZI  

Labā vai kreisā puse

polini_throttle_fixed__97357.1574097828.

POLINI 

Labā vai kreisā puse

FOTO

FOTO GALERIJA 

VIDEO

VIDEO GALERIJA

ZENITH
CENAS

CENAS

zenith-bluesilver.jpg

ZENITH Atom 80

ZENITH Thor 130

ZENITH Moster 185 Plus MY'20

ZENITH Moster 185 Plus MY'20 (Dual Start)

ZENITH rāmis (ar iekari)

+ Personalizēta krāsa

Piegāde uz Latviju

5530 € + PVN

5923 € + PVN

5923 € + PVN

6264 € + PVN

3130 € + PVN

+ 400 € 

150 €

bottom of page